niedziela, 31 maja, 2020
Dni otwarte - archiwum

26 października Abakon z Ogrodem Zimowym po zmianach w Kobylanach/k. Krakowa

Podczas Dnia Otwartego na budowie 26 października Abakon zaprezentuje projekt wyjątkowego Domu z Ogrodem Zimowym po zmianach. W sobotę godzinach 09.00 – 15.00 w Kobylanach/k. Krakowa odwiedzający będą mogli z bliska przyjrzeć się procesowi budowy oraz zobaczyć na żywo całą konstrukcję budynku. To doskonała okazja podczas której można się przekonać, że Abakon może zrealizować budowę domu nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty.

Organizator wydarzenia prosi o wcześniejsze umówienie godziny spotkania, by każdemu zainteresowanemu można było poświęcić odpowiednią ilość czasu. W tym celu zaprasza do kontaktu z przedstawicielem handlowym pod numerem telefonu 665 820 055

Abakon z Ogrodem Zimowym po zmianach to projekt domu z poddaszem użytkowym, który spełni oczekiwania osób szukających kompromisu pomiędzy nowoczesnością i tradycją. Jego symbolem jest ogród zimowy, który pozwala nam bliżej obcować z otoczeniem ogrodu nawet zimą. Projekt stawia na funkcjonalność i spełnia wszystkie współczesne potrzeby mieszkańców.

zapisy na dzień otwarty pod linkiem