sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Przyjdź 13 kwietnia na Dzień Otwarty w Przyjaznym Smolcu

W położonych przy Wrocławiu, w zielonym Smolcu w najbliższą sobotę odbędzie się Dzień Otwarty.

13 kwietnia od godziny 10:00 do 16:00 w strefie klienta zlokalizowanej w Smolcu przy ulicy Topolowej: prezentowane będą mieszkania, nie zabraknie porad architekta oraz doradcy kredytowego. Dział sprzedaży doradzi w doborze odpowiedniego metrażu. Podczas Dnia Otwartego ruszy również 2 etap sprzedaży mieszkań inwestycji. To niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy myślą o zakupie mieszkania w 2 kolejnych budynkach Przyjaznego Smolca.

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych,w otoczonym zielenią i dynamicznie rozwijającym się Smolcu. W ofercie deweloper ma szeroki wybór mieszkań od 35 do 96m2 na różnych kondygnacjach. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody. Mieszkania na I kondygnacji mają balkony. II kondygnacja to mieszkania 2-poziomowe z przestronnymi poddaszami. Rozkłady są bardzo funkcjonalne.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu bezpośredniego spotkania podczas Dnia Otwartego zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży pod numerem telefonu +48 697 661 268.

 

dostępne mieszkania