środa, 30 września, 2020
Dni otwarte - archiwum

Dni Otwarte Osiedla Rąbieńska – Premiera III etapu

W najbliższy weekend 24 listopada w Łodzi odbędą się Dni Otwarte Osiedla Rąbieńska.  Jest to jednocześnie Premiera III etapu i okazja by wybierać mieszkanie w promocyjnej cenie. W strefie klienta w godzinach od 9.00 do 14.00 istnieje możliwość zarezerwowania mieszkania z III etapu i otrzymania miejsca postojowego za 99 zł. Nie zabraknie Promocyjnych cen na mieszkania z II etapu, w których nowi lokatorzy zamieszkają już w 2019 roku!! Podczas Dnia Otwartego można wejść na budowę i zobaczyć mieszkanie.

Osiedle Rąbieńska to najnowsza inwestycja spółki Pro-Inwest, która jest zlokalizowana prestiżowej i cenionej części Łodzi przy ulicy Rąbieńskiej 62. Jeden z najważniejszej jej atutów to szybki dojazdu do centrum Łodzi oraz możliwość spędzania aktywnie czasu w okolicach: Parku na Zdrowiu, ZOO czy Ogrodu Botanicznego.

Kompleks mieszkaniowy będzie ogrodzony, z dwoma niezależnymi wjazdami oraz przystosowany dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu osiedle będzie sprzyjało komfortowi i bezpieczeństwu mieszkańców. Dla większego komfortu mieszkańców jest możliwe jest również łączenie mieszkań dla uzyskania metrażu od 80 do 130m2.

dostępne mieszkania