piątek, 18 czerwca, 2021
Dni otwarte - archiwum

26 października przyjdź na Dzień Otwarty Miasteczka Siewierz Jeziorna i zaplanuj swój kwiatowy ogród

Siewierz Jeziorna zaprasza 26 października na Dzień Otwarty w godzinach od 10.00 do 14.00. Z tej okazji wszyscy, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną na zakup domu, czy mieszkania będą uprawnieni do wyboru dowolnych roślin do ogrodu lub na balkon. Wartość kwiatowego ogrodu to 1000 zł. Zakupów można dokonać we wskazanej przez inwestora, lokalnej szkółce roślin i krzewów. Oferta obowiązuje wyłącznie w dniu wydarzenia. Już teraz wybierz swój dom lub mieszkanie w Miasteczku Siewierz Jeziorna i zaplanuj ogród swoich marzeń.

Dodatkowo, jeden z deweloperów Isomeg podczas dnia otwartego swoich klientów obdarowuje zestawem mebli ogrodowych. Przyjdź, podpisz umowę na dom z szeregu 32-38 i już wiosną ciesz się słońcem we własnym ogrodzie.

 

Podczas Dni Otwartych doradcy inwestora zapoznają gości z dostępną ofertą zarówno mieszkań i domów wyjątkowego osiedla Siewierz Jeziorna, które powstało na skraju aglomeracji śląskiej. Jest to wspaniałe miejsce w cichej i spokojnej okolicy nad jeziorem, które swoim urokiem zachęca do odwiedzenia go. Oprócz aktywnego wypoczynku, pasjonaci kontaktu z naturą mogą tam odpocząć na plaży, czy udać się do przystani, gdzie można popływać łódką lub kajakiem albo połowić ryby. Atutem inwestycji jest szybki dojazd do centrum biznesowego Katowic, który zajmuje tylko 20 minut, a do lotniska w Pyrzowicach 12 minut. Jeziorna znajduje się również przy trasach, pozwalających na sprawną komunikację z Warszawą i Krakowem.