wtorek, 5 marca, 2024
Uncategorized

Otwórz się na mieszkanie w Trójmieście – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, przyjdź w dniach 15 – 16 września do AMBEREXPO w Gdańsku.

Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI). Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław i Kraków to miasta od dawna towarzyszące targom.

Promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekają na odwiedzających targi. W tegorocznej edycji targów udział wezmą najważniejsi deweloperzy wraz ze swoimi inwestycjami działający na rynku trójmiejskim: Activa, Ad Home, Atal, Dekpol, DJ Renoma, Domesta, Eco Clasic, Inpro, Intuum, Miasto Gdańsk, PB Górski, PB Kokoszki, Portal, Robyg,Siódme Niebo, Riverfront Apartments i inni. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

W strefie porad na odwiedzających czekać będzie architekt wnętrz Anna Maria Sokołowska, która również podczas swojej prelekcji przybliży tematykę związaną z wykonaniem kompleksowego projektu wnętrz.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.

Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach są bezpłatne.

Targi Mieszkań i Domów

15 – 16 września 2018 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

AMBEREXPO

Ul. Żaglowa 11

strona targów