sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

Wiosenne Drzwi Otwarte na Osiedlu przy lesie w Smolcu

Wiosenny, marcowy weekend to doskonała okazja by odwiedzić niezwykle urokliwe miejsce jakim jest Osiedle Smolec pod Wrocławiem. 23 marca w sobotę podczas Drzwi Otwartych na Osiedlu przy lesie w Smolcu będą prezentowane w godzinach od 9:00 do17:00 mieszkania i domy. Nie zabraknie profesjonalnych porad architekta wnętrz, czy doradcy kredytowego dla wszystkich zdecydowanych na zakup nieruchomości.

Osiedle Smolec to wyjątkowa inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, które gwarantuje rodzinom odpoczynek po dniu ciężkiej pracy. Każdy z mieszkańców na terenie osiedla ma do wyboru ogród lub dodatkową przestrzeń na antresoli. Bliska odległość, bo zaledwie 2 km od Wrocławia pozwala na szybki kontakt z centrami handlowymi oraz biznesowymi.

Dla wszystkich myślących o zamieszkaniu na wiosnę w kameralnej, spokojnej okolicy swoją propozycję przygotowali przedstawiciele firmy Sogo. Dla większego komfortu spotkania podczas Drzwi Otwartych można zadzwonić i zarezerwować czas dla siebie – tel. 720 480 480

dostępne mieszkania i domy