sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Wrocław: Małe Wilczyce zapraszają na Dzień Otwarty

W oczekiwaniu na wiosnę Małe Wilczyce zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę 24 marca. Strefa klienta będzie do Państwa dyspozycji w godz. 10:00-14:00 w biurze sprzedaży przy ul. Radosnej 8/2.

dostępne mieszkania i domy

Małe Wilczyce to osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zlokalizowane na granicy Psiego Pola i Kiełczowa. Budowa pierwszego etapu rozpoczęła się w 2010 roku, dzisiaj na osiedlu mieszka niemalże 150 rodzin, a w przyszłym roku przybędzie 50 kolejnych. Społeczność Małych Wilczyc stale się rozrasta, a sprzyja temu wyjątkowa lokalizacja osiedla, położenie przy Psim Polu, komunikacja miejska, świetna infrastruktura w postaci szkół, żłobków i przedszkoli a także licznych sklepów. Osiedle przyciąga także swoją niepowtarzalną atmosferą, tutaj znają się wszyscy, dzieci spędzają bezpiecznie czas, a przyroda zachęca do aktywnego wypoczynku. Dla większej wygody mieszkańców, w centralnym punkcie Małych Wilczyc powstanie 1,5-hektarowy park z placem zabaw dla dzieci, a przy wjeździe na osiedle kameralne centrum usługowe ze sklepem i kawiarnią. Budynki powstają tylko z najlepszych materiałów – porotherm, ceramiczna dachówka, drewno i klinkier jako wykończenie elewacji. Na osiedlu wszystkie media są miejskie – woda, kanalizacja, gaz, internet; drogi są wybrukowane i oświetlone.

Osada Małe Wilczyce cały czas się rozwija, projekty kolejnych etapów są dostosowywane do potrzeb mieszkańców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, projektanci na bieżąco aktualizują założenia Osiedla.

strona dewelopera