sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Dzień otwarty 24 marca na inwestycjach Radius Projekt

Już 24 marca odbędzie się dzień otwarty na wszystkich inwestycjach Radius Projekt! W sobotę 24.03 w godzinach 10:00 – 16:00 deweloper zaprasza do biur sprzedaży:

Nowy Raków przy ul. Rakowskiej 6 (wprowadzenie do sprzedaży budynku 18)

Osiedle „Nowy Raków” to kolejna inwestycja mieszkaniowa Grupy Radius Projekt, znajdująca się w szybko zmieniającej swój charakter warszawskiej dzielnicy Włochy, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego i Alei Krakowskiej.

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w kwietniu 2013 roku, inwestycja zakłada budowę około 2000 mieszkań, sieci ulic wewnętrznych wraz z małą architekturą. Planowany czas trwania inwestycji to 6 lat.

dostępne mieszkania

Apartamenty Raków przy ul. Rakowskiej 6 (przedsprzedaż budynku A)

Dzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie Apartamenty Raków spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Stworzono miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.

Apartamenty Raków to pięć ośmiokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych przy ulicy Borsuczej. To szeroki wybór apartamentów (od 1- do 4-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 28 do 85 m2). Powstała przestrzeń jakiej potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Cechą charakterystyczną tego projektu będą duże zielone patia zaprojektowane w taki sposób, aby łączyły funkcje użytkowe i estetyczne.

dostępne mieszkania

Apartamenty Bakalarska przy ul. Rakowskiej 6 (wyprzedaż budynku C i D)

To kameralny i nowoczesny kompleks mieszkaniowy w wyjątkowo dogodnej, a przy tym zacisznej lokalizacji. Przestrzenne mieszkania, ogródki, tarasy i loggie zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o ich funkcjach użytkowych, ale i estetycznych. Równie ważne jednak, aby samo osiedle było oazą ciszy i spokoju – miejscem, w którym będziesz mógł odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

dostępne mieszkania

Park Leśny Rembertów przy ul. Chełmżyńskiej 196

Co wyróżnia naszą inwestycję:

  • standard premium
  • wyjątkowe otoczenie
  • strefa sportowa
  • place zabaw
  • sąsiedztwo rembertowskiego lasu
  • liczne sklepy, szkoły i przystanki autobusowe
  • zamknięte osiedle

dostępne mieszkania

Dla każdego klienta, który podpisze umowę rezerwacyjną na dniu otwartym, przewidziany jest rabat na mieszkanie!

strona wydarzenia