sobota, 22 czerwca, 2024
inwestycje

Marvipol Development prezentuje pakiety wykończeń

Marvipol Development oferuje atrakcyjne pakiety wykończeń. To ciekawe rozwiązanie dla tych którzy chcą wprowadzić się na gotowe.

Dodatkowo tylko do końca sierpnia czeka na Was specjalna promocja 2 pokoje na Bemowie z wykończeniem za 99 zł/m2.

Nowocześnie zaprojektowane przestrzenie wspólne sprawiają, że budynek Bemowo Residence jest funkcjonalny i wygodny do życia.

Niska zabudowa, wysoki standard czy nowoczesne części wspólne to tylko kilka z atutów inwestycji. Docenią je osoby szukające ciszy i spokoju na osiedlu o ograniczonej liczbie lokali.

Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie nowoczesna strefa wypoczynkowa oraz ogród japoński, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wychodzące na tę część osiedla ogrody o powierzchni nawet do 125 metrów sprawiają, że mieszkania skąpane będą w słońcu i otaczającej zieleni.

Wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckim wykończeniem klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Front budynku, oprócz eleganckiej elewacji posiada przeszklone balkony.
Aby zapewnić bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane.

 

strona dewelopera