poniedziałek, 25 stycznia, 2021
Dni otwarte - archiwum

Wrocław: Dzień otwarty osiedla Vitalia

Odwiedź w sobotę 12 maja w godzinach od 10:00 do 14:00 salon sprzedaży przy ul. Kabaczkowej 1 we Wrocławiu i przekonaj się sam jakie benefity kryje dla Ciebie rodzinne osiedle w kameralnej części Krzyków. Teraz trzy pokoje od 327 tys. zł + akt notarialny GRATIS. Poznaj zalety cichego i rodzinnego osiedla ulokowanego niedaleko centrum Wrocławia.

Osiedle Vitalia ulokowane jest w kameralnej części Krzyków. Zaletą osiedla jest ciche i rodzinne położenie zapewniające dostęp do stale rozwijającej się infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i usługowej. Tylko kilka minut dzieli Cię od przystanków komunikacji miejskiej, lokalnych sklepów, przedszkola, szkoły, kościoła czy apteki. Nasza inwestycja to przede wszystkim komfortowe, i funkcjonalne przestrzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach.

Osiedle Vitalia to unikalny projekt architektoniczny, który na tle konkurencji wyróżnia się przemyślanym konceptem i wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Zwykłe brukowane uliczki ustąpiły miejsca skwerom, ścieżkom spacerowym i osiedlowym placom aktywnego wypoczynku. Ogrody i tarasy. Strefa relaksu. Przestrzeń do uprawiania sportu. Ronson Development przygotował i zrobił to wszystko z myślą o Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołach. Przekonaj się sam!

 

dostępne mieszkania