poniedziałek, 15 lipca, 2024
Dni otwarte - archiwum

14 i 15 grudzień Dni Otwarte w Łodzi i przedświąteczna wyprzedaż nowych apartamentów przy Tuwima 32

Podczas Dnia Otwartego 14 i 15 grudnia można skorzystać z przedświątecznej wyprzedaży nowej, prestiżowej inwestycji Perły Śródmieścia, której budowa właśnie dobiega końca. W strefie klienta zlokalizowanej tuż obok kameralnej kamienicy przy Tuwima 32 w Nowym Centrum Łodzi przy Parku im. H. Sienkiewicza w godzinach od 10.00 do 14.oo na odwiedzających będą oczekiwać doradcy dewelopera. Samson Dom deweloper i wielokrotny mecenas Targów Nieruchomości w Atlas Arenie teraz intensyfikuje sprzedaż. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy marzą o nowym mieszkaniu w Nowym Roku. Dla wszystkich, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną do końca roku  czekają: rabaty,gwarancja ceny i indywidualne negocjacje.

Organizator wydarzenia prosi o wcześniejsze umówienie godziny spotkania, by każdemu zainteresowanemu można było poświęcić odpowiednią ilość czasu. W tym celu już dziś uzyskaj więcej informacji pod numerem telefonu 661 569 469

Perła Śródmieścia to inwestycja, która perfekcyjny sposób łączy tradycję i nowoczesność. Dla najwyższego komfortu przyszłych mieszkańców  zadbano o odpowiednie oświetlenie poprzez m.in. montaż dużych okien panoramicznych o znakomitych właściwościach akustycznych i cieplnych. Nie zabraknie 40 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i naziemnym oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów. Pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań, nowy apartamentowiec przypomina XIX-wieczne kamienice stojące w centrum Łodzi. Dopełnieniem klasy inwestycji jest jej klasyczna elewacja wykonana z naturalnego piaskowca, co czyni ją perełką architektury w ścisłym sercu Łodzi. Dla pełnej estetyki otoczenia nie zabrakło harmonijnych połączeń zabudowań z naturą.

Apartamentowiec znajduje się przy ulicy Tuwima 32 w Nowym Centrum Łodzi. Inwestycja powstała w renomowanej części miasta ze wspaniałą architekturą i sprawnie działającym systemem komunikacyjnym. W najbliższym sąsiedztwie Perły Śródmieścia znajdują się obiekty oświatowe, kulturalne, biznesowe, handlowe i sportowe. Dla zwolenników aktywnego wypoczynku nie zabraknie położonych nieopodal terenów zielonych: parków i ogrodów.

dostępne apartamenty