sobota, 22 czerwca, 2024
Uncategorized

Wrocław: Dzień Otwarty osiedla VITALIA !

Przyjdź 9 grudnia w godzinach od 10:00 do 15:00 na Dzień Otwarty osiedla VITALIA ! Nie czekaj dłużej i poznaj sam zalety cichego i rodzinnego osiedla ulokowanego niedaleko centrum Wrocławia.

Vitalia to unikalny projekt architektoniczny, zaprojektowany specjalnie z myślą o rodzinach. Na tle konkurencji innych wrocławskich osiedli wyróżnia się przemyślanym konceptem i wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Zwykłe brukowane uliczki ustąpiły miejsca skwerom, ścieżkom spacerowym i osiedlowym placom aktywnego wypoczynku. Ogrody i tarasy. Strefa relaksu. Przestrzeń do uprawiania sportu. Ronson Development przygotował i zrobił to wszystko z myślą o Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołach.

Osiedle Vitalia ulokowane jest w kameralnej części Krzyków. Zaletą osiedla jest ciche i rodzinne położenie zapewniające dostęp do stale rozwijającej się infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i usługowej. Tylko kilka minut dzieli Cię od przystanków komunikacji miejskiej, lokalnych sklepów, przedszkola, szkoły, kościoła czy apteki.

strona inwestycji

 

 

> http://bit.ly/2AwvZj5