wtorek, 5 marca, 2024
Uncategorized

Warszawa: Dni Otwarte Villi Piano

Już w najbliższą sobotę 20 stycznia w godzinach od 10.00 do 16.00 odbędą się Dni Otwarte inwestycji Villa Piano.

Inwestycja znajduje się w pięknej części Wilanowa – Zawady przy ulicy Bruzdowej 100. W tej części inwestycji powstają 3 kameralne 2 piętrowe budynki a w każdym 15 mieszkań. Podwyższony standard inwestycji został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań, które można zaaranżować na wiele sposobów.

Deweloper proponuje lokale od 1 do 4 pokoi w metrażach od 41 do 101 m2. Na parterach mieszkania posiadają imponujące ogródki pozwalające na korzystanie z ciszy i spokoju, jaki zapewnia okolica. Mieszkania na 1 i 2 piętrze będą dopełniać swoją funkcjonalność poprzez ekskluzywne loggie, balkony i tarasy od 8 do 44 m2. Duże odstępy między budynkami pozwolą na prywatność, która jest bezcennym dodatkiem dla zapewnienia spokoju ogniska domowego.

Części wspólne inwestycji to przestronne przejścia i przejazdy, zadbana zieleń, wózkownia oraz planowany użyteczny plac zabaw. Do mieszkań będą prowadzić przestronne klatki z designerskim wykończeniem, wygodne windy, funkcjonalny garaż podziemny z komórkami lokatorskimi.

Wejścia do mieszkań będą okalały szlachetne portale drzwiowe, ściany dwukrotnie szpachlowane pomalowane na biało, wysokiej jakości przestronne okna idealnie doświetlające pokoje.

W większości mieszkań jest możliwość zaaranżowania oddzielnej kuchni. Wiele lokali ma łazienki z oknem, miejsca na szafy i garderoby.

Villa Piano wznoszona jest w urokliwej i spokojnej okolicy. Z jednej strony przylegają luksusowe nieruchomości jednorodzinne a z drugiej przyroda wyłaniająca się z pięknych plaż za Wałem Zawadowskim. Nieskończone ilości miejsc do spacerów, eksplorowania przyrody, wycieczek rowerowych oraz uprawiania wielu sportów i aktywnego spędzania czasu.

strona inwestycji