środa, 22 września, 2021
Dni otwarte - archiwumUncategorized

Ronson Development zaprasza na Festiwal Wykończonych Mieszkań

W sobotę 8 września w Warszawie odbędzie się Festiwal Wykończonych Mieszkań.

Ronson Development zorganizował z tej okazji wyjątkowy Dzień Otwarty podczas którego nie zabraknie licznych promocji w salonach sprzedaży: Nova Królikarnia, Miasto Moje, City Link i Moko. Odwiedź warszawskie strefy klienta w godzinach 10.00 do 15.00, a przy zakupie mieszkania otrzymasz:

  • Wykończenie mieszkania gratis
  • Porady Architekta  Wnętrz Gratis
  • Bon na zakup mebli o wartości 5000 zł

Nova Królikarnia to domy i apartamenty miejskie stworzone z myślą o wyjątkowej aranżacji. Powstały na Mokotowie. Na potrzeby mieszkańców stworzono nie tylko plac miejski oraz szereg punktów obsługowych, ale park i jezioro, które pomogą zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta.

dostępne mieszkania

 

Inwestycja MOKO zlokalizowane na Mokotowie, ul. Magazynowa to miejsce dla całej rodziny. 4 nowoczesne budynki posiadają wewnątrz osiedla zielone patio, bezpieczny plac zabaw. W pobliżu 4 centra handlowe i mnóstwo instytucji kultury z dostosowanym do potrzeb mieszkańców Moko Club.

dostępne mieszkania w inwestycji

 

Inwestycja Miasto Moje w Białołęce. To wyjątkowe miejsce Pasaż Wisła oraz 4 zatoki: Zatoka Relaksu, Zabawy, Aktywności i Kultury będą przyciągały licznych mieszkańców szukających wytchnienia dla siebie i swoich rodzin.

dostępne mieszkania

 

Inwestycja City Link mieszcząca się na Woli. Silnym atutem lokalizacji inwestycji sprawna komunikacja i bliskość centrum biznesowego Warszawy. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom szeroki wybór parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów, dzięki czemu City Link to doskonałe miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin, jak i singli.

dostępne mieszkania

 

strona wydarzenia