wtorek, 5 marca, 2024
Uncategorized

25 listopada Dzień Otwarty w Cichej Dolinie w Wilanowie!

W ostatni weekend miesiąca w godzinach 11:00 – 15:00 odwiedzający będą mogli nie tylko obejrzeć domy, ale też dowiedzieć się więcej o inwestycji, lokalizacji, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Nowy rok przyniesie nowe ceny domów. Najbliższy dzień otwarty będzie więc ostatnią szansą by kupić dom w cenie z 2017 roku!

Cicha Dolina to domy w Warszawie, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

W inwestycji użyte zostały wyłącznie profesjonalne i markowe materiały, co gwarantuje trwałość na wiele lat. Nie będziesz skazany na remonty i drobne poprawki elewacji lub wnętrz. Dom w Wilanowie jest już całkowicie wykończony, gotowy na przyjęcie mieszkańców lub przygotowany do prac wykończeniowych. Wszystkie nowe domy położone są w cichej i spokojnej okolicy. Z pewnością zapomnisz tutaj o miejskim zgiełku i zatłoczonych ulicach. W pobliżu nie brakuje punktów rozrywkowych, jak również miejsc do zabawy dla dzieci. Bez problemów znajdziesz sklepy, aptekę jak i niewielkie centrum handlowo-usługowe.

Malownicza lokalizacja stwarza wiele możliwości wypoczynku na łonie natury. Możesz relaksować się w otoczeniu zieleni nad jeziorem lub na piaszczystej plaży nad pobliską rzeką. Z jednej strony jesteś blisko centrum Warszawy, a z drugiej w końcu po pracy możesz naprawdę dobrze odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury.

Strona inwestycji