sobota, 22 czerwca, 2024
Uncategorized

Warszawa: 9 września Dni Otwarte inwestycji City Link

Ronson Development Sp. z o.o. zaprasza w sobotę 9 września w godz.od 10- 15 na Dni Otwarte inwestycji City Link. To najlepiej sprzedający się projekt w portfolio dewelopera.

4 etap inwestycji City Link już gotowy. Nowoczesne mieszkania w biznesowym centrum Warszawy. Lokalizacja tuż przy budowanej stacji metra Wolska, bliskość wielu parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów. 2-pokojowe mieszkanie już od 435 tys. zł, a 3-pokojowe już od 585 tys. zł!

Nowoczesna architektura osiedla City Link i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż są jasne i słoneczne, a ich wysoki standard wykończenia i plac miejski to część tego, co czyni to miejsce wyjątkowym. Przyjdź do salonu sprzedaży przy ul. Wolskiej 45A i sam przekonaj się jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie w centrum Warszawy.

Duży, zielony dziedziniec osiedla pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta. To świetne miejsce, by odpocząć, poczytać książkę lub wyjść z dziećmi na plac zabaw. Specjalnie podświetlone rośliny tworzą wieczorem niepowtarzalny klimat.

strona inwestycji