wtorek, 16 kwietnia, 2024
Dni otwarte - archiwum

Szczecin: Dzień Otwarty osiedla Panoramika

Ronson Development zaprasza na Dzień Otwarty osiedla Panoramika. Jużnajbliższą sobotę 27 stycznia w godzinach od 10:00 do 15:00. Mieszkania od 31m2 z panoramicznym widokiem na Szczecin czekają na Ciebie.

Mieszkania na osiedlu Panoramika zostały zaprojektowane tak, by były ustawne i słoneczne. Wewnątrz osiedla powstaną liczne alejki spacerowe, ławki oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Wszystko po to, by zapewnić Ci miejsce do odpoczynku. Na uwagę zasługuje również fakt dobrego standardu wykończenia oraz informacja, że wszystkie mieszkania posiadają balkony.

Szczecińska inwestycja Ronson Development – Panoramika to idealna propozycja dla osób, które cenią spokój i ciszę, ale również chcą komfortowo i szybko dojechać do centrum miasta. Zielone otoczenie inwestycji Panoramika pozwoli Ci zrelaksować się i skorzystać z bliskości natury. Z drugiej strony doskonała komunikacja ułatwi Twoje codzienne dojazdy do pracy, szkoły czy teatru. Nowe mieszkania w Szczecinie to zupełnie innowacyjna perspektywa na Twoje życie i biznes. Co więcej, mieszkania dostępne są w programie MDM, co oznacza, że Twój koszt zakupu będzie zdecydowanie niższy.

strona inwestycji