sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Przyjdź na wiosenny Dzień Otwarty Siewierz Jeziorna

23 marca Siewierz Jeziorna zaprasza na wiosenną edycję Dni Otwartych. To doskonała okazja by zobaczyć co powstaje w Jeziornej. W biurze sprzedaży od 10.00 do 15.00 odwiedzający mogą zapoznać się z aktualną ofertą deweloperów: Murapol, Isomeg, UNITO – APUS, oraz firm TOP BUD i TUP Property, a także skorzystać ze specjalnej promocji dostępnej tylko podczas dnia otwartego. Od godz. 9:00 do 14:00 odwiedzający mogą korzystać z bezpłatnych porad i konsultacji Architekta Wnętrz. Wymarzony dom lub mieszkanie już tej wiosny może czekać na Ciebie. Na dzień otwarty przygotowano specjalną promocję, każdy kto podpisze umowę rezerwacyjną otrzyma darmowy projekt łazienki przygotowany przez profesjonalne studio projektowe.

Dodatkowa oferta specjalna podczas Dnia Otwartego została przygotowana przez Murapol BON z rabatem na Projekt Aranżacji Wnętrz. Do 3 pierwszych Umów Rezerwacyjnych Klienci otrzymają BON 10% do każdej kolejnej 5% rabatu – na projekt aranżacji wnętrza.

Siewierz Jeziorna powstała na skraju aglomeracji śląskiej. W cichej i spokojnej okolicy nad jeziorem. Dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek nie zabraknie licznych atrakcji. W tym wyjątkowym miejscu na mapie Śląska można wyjść na spacer na plażę, czy do przystani, popływać łódką czy kajakiem, albo połowić ryby. Atutem inwestycji jest jej szybki dojazd do centrum biznesowego Katowic, który zajmuje tylko 20 minut, a do lotniska w Pyrzowicach 12 minut. Jeziorna znajduje się również przy trasach, pozwalających na szybki dojazd do Warszawy i Krakowa.