sobota, 1 kwietnia, 2023
Dni otwarte - archiwum

15 grudnia Dzień Otwarty Apartamentów Górska w Warszawie

 Rakowski Investment zaprasza w sobotę 15 grudnia na Dzień Otwarty. W godzinach od 10.00 do 15.00 odwiedzając Apartamenty Górska będzie możliwe zapoznanie się ze specjalną ofertą, która została przygotowana na zakończenie budowy, a także można obejrzeć gotowe apartamenty. Mała, kameralna miejska willa zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów i im zostanie zaprezentowana możliwość wykończenia apartamentu „pod klucz”

 

Apartamenty Górska są zlokalizowane w wyjątkowym miejscem z dala od zgiełku ulic. Mieszczą się w zacisznej części zielonego Mokotowa obok reprezentacyjnego Traktu Królewskiego i zaledwie 200 metrów od Łazienek Królewskich.

Apartamenty zostały zrealizowane przez Rakowski Investment Sp. K.., który zadbał o każdy szczegół, który zapewni mieszkańcom poczucie wyjątkowości i luksusu. W trakcie tworzenia projektu architekci zadbali o funkcjonalny charakter projektowanych apartamentów, a do wykończenia elewacji oraz części wspólnych rezydencji wybrano materiały z najwyższej półki.

dostępne apartamenty