wtorek, 16 kwietnia, 2024
Uncategorized

Inwestycja Punkt Ceramiczna zaprasza na Dni Otwarte

17 listopada w godzinach od 10.00 do 15.00 w Warszawie odbędą się Dni Otwarte Inwestycji Punkt Ceramiczna. Dla zainteresowanych zakupem mieszkania przygotowano wyjątkową promocję.

Punkt Ceramiczna to elegancki pięciopiętrowy budynek usytuowany na warszawskim Tarchominie. Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura z ciekawą, kreatywnie wykorzystującą światłocień elewacją. W trosce o komfort życia mieszkańców zadbano by wszystkie mieszkania posiadały słoneczne balkony lub ogródki w przypadku mieszkań na parterze.  Natomiast dla mieszkań dwupoziomowych, znajdujących się na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano duże tarasy.

Teren wokół budynku będzie ogrodzony oraz monitorowany. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdować się będą w jednokondygnacyjnym garażu podziemnym.

Inwestycja Punkt Ceramiczna jest zlokalizowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Białołęce. Dzielnica ta jest odsunięta od miejskiego zgiełku stolicy, lecz dzięki Mostowi Północnemu doskonale skomunikowana z centrum miasta – to zaledwie 5 przystanków tramwajowych do stacji Metro Młociny, skąd już tylko kilkunastominutowa podróż kolejką podziemną.

dostępne mieszkania