poniedziałek, 15 lipca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Pierwszy Dzień Otwarty w 2019 roku w Cichej Dolinie

19 stycznia w Cichej Dolinie między godziną 11:00 do 15:00 podczas Dnia Otwartego odwiedź dom pokazowy i przekonaj się, jak komfortowo można mieszkać w Warszawie. 

Nowy dom pokazowy w Cichej Dolinie na wilanowskich Zawadach zaskakuje i został urządzony w zupełnie innym stylu niż dotychczas.  Sprawia wrażenie zamieszkałego, dwa piętra zostały w pełni zagospodarowane . Wszyscy, którzy odwiedzą dom w Cichej Dolinie przekonają się, że jest to wyjątkowe miejsce gdzie każda rodzina odpocznie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie będzie miała blisko do najważniejszych punktów w stolicy.

Dzień Otwarty to niepowtarzalna okazja by skorzystać z oferty specjalnej, która będzie trwać do 31 stycznia 2019 roku. Każdy, kto kupi w tym czasie dom w Cichej Dolinie otrzyma kompletną kuchnię identyczną z tą w domu pokazowym lub voucher na 25 000 zł!

Cicha Dolina to domy w Warszawie, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Dom w Wilanowie jest już całkowicie wykończony, gotowy na przyjęcie mieszkańców lub przygotowany do prac wykończeniowych. Z pewnością zapomnisz tutaj o miejskim zgiełku i zatłoczonych ulicach. W pobliżu nie brakuje punktów rozrywkowych, czy usługowych. jak również miejsc do zabawy dla dzieci.

Malownicza lokalizacja stwarza wiele możliwości wypoczynku. Można relaksować się w otoczeniu zieleni nad jeziorem lub na piaszczystej plaży nad pobliską rzeką. Z jednej strony bliskość centrum Warszawy zapewnia komfort życia.