sobota, 1 kwietnia, 2023
Dni otwarte - archiwum

Osiedla Sogo zapraszają 23 listopada na Drzwi Otwarte na Osiedlu Przyjaznym w Lutyni/k. Wrocławia

W sobotę 23 listopada Osiedle Przyjazne zaprasza na Drzwi Otwarte. W biurze sprzedaży przy ul. Pogodna 14 w Lutyni/k. Wrocławia w godzinach od 09:00 do15:00 na gości będą oczekiwać eksperci, którzy zaprezentują bezczynszowe Mieszkania Premium w stanie deweloperskim: 72 m² i 128 m² z ogródkiem. Podczas Drzwi Otwartych nie zabraknie doradcy kredytowego, który odpowie na wszelkie pytania związane z finansowaniem nieruchomości i obliczy ratę kredytu.

Na listopadową edycję Drzwi Otwartych Osiedle Przyjazne  przygotowało wyjątkową oferty:

Mieszkanie 72 m² z ogródkiem – 345 tys. zł. W cenie: 2 miejsca postojowe, elektryczne rolety, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki.

Mieszkanie 128 m² z antresolą i ogródkiemcena: od 375 tys. zł.
W cenie: 2 miejsca postojowe, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na piętrze, balkon, na antresoli strop betonowy, wyprowadzona instalacja co, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu.

Mieszkanie 70 m² z ogródkiem – cena: 340 tys.zł – 360 tys.zł
W cenie: piec dwufunkcyjny gazowy, kaloryfery, rolety, miejsce postojowe, komórka lokatorska.

Mieszkanie 111 m² z antresolą i balkonem – cena: 355 tys.
W cenie: piec dwufunkcyjny gazowy, kaloryfery na pietrze, strop betonowy nad piętrem, doprowadzona na antresolę instalacja elektryczna, hydrauliczna i co, docieplone połacie dachu, 3 okna połaciowe, miejsce postojowe, komórka lokatorska.

Osiedle Przyjazne to wyjątkowa inwestycja w Lutyni. Położenie inwestycji na co dzień gwarantuje rodzinom odpoczynek i dostęp to terenów rekreacyjnych, a z drugiej strony szybki dojazd do Wrocławia, dzięki nowo otwartej obwodnicy Leśnicy.

Dla większego komfortu spotkania podczas Drzwi Otwartych można już teraz zadzwonić i umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy Osiedla Sogo – 579 631 343, 720 480 480

dostępne mieszkania premium