sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Zobacz prestiżową inwestycję Nowy Kack II w Gdyni

Nowy Kack II to prestiżowa inwestycja powstająca w topowej dzielnicy Gdyni Małym Kacku. Dzięki wyjątkowemu położeniu i kaskadowej zabudowie apartamenty posiadają piękne widoki. Na szczególną uwagę zasługuje Apartament Penthause z windą i tarasem na dachu.

Inwestycja powstaje w dzielnicy Mały Kack, która jest położona między Gdynią Orłowo, a Sopotem. Niska zabudowa, bliskością morza i doskonały kontakt z centrum Gdyni bez zwątpienia to najbardziej atrakcyjny punkt na mapie Trójmiasta. Sąsiedztwo pięknego lasu dającego nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, to jeden z najważniejszych aspektów inwestycji.

Trójmiejska inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków, zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z materiałów o wysokim standardzie. Nowy Kack II powstał z myślą o osobach ceniących luksus, elegancję. Budynki posiadają windę cichobieżną wjeżdżająca na każdą kondygnację, a nawet wprost do wybranych apartamentów. Apartamenty posiadają duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu będą jasne i słoneczne. Dodatkowymi atutami inwestycji są okna w łazienkach w większości apartamentów, platformy widokowe na dachu inwestycji w apartamentach na ostatnich kondygnacjach. W inwestycji zaprojektowano 18 apartamentów o zróżnicowanych metrażach oraz halę garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

strona biura sprzedaży