poniedziałek, 15 lipca, 2024
Uncategorized

Targi Mieszkań i Domów w Trójmieście. W weekend po nowe mieszkanie.

Targi Mieszkań i Domów to wydarzenie nie tylko dla planujących zakup nowego mieszkania, ale też dla tych, którzy szukają inspiracji do zmiany wyglądu obecnego. Pomogą w tym blogerki specjalizujące się w metamorfozach wnętrz.

Deweloperzy przeżywają „klęskę urodzaju”: mieszkania schodzą jak świeże bułeczki, a klienci bez mrugnięcia okiem kupują mieszkania jeszcze przed etapem „dziury w ziemi”. Dla klientów najważniejsze jest to, żeby dowiedzieć się o nowej, atrakcyjnej inwestycji przed wszystkimi. Takiej okazji dostarczają targi mieszkaniowe, gdzie można sprawdzić jednocześnie kilka inwestycji i w jeden weekend zdobyć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie. Najbliższe Targi Mieszkań i Domów odbędą się 3 i 4 marca w AMBEREXPO w Gdańsku.

Na targach będą obecni m.in. Atal, Polnord, Siódme Niebo, PB Górski, Dekpol, Polservice Development i Danwood. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. Bezpłatnych porad dotyczących stylizacji wnętrz udzieli autorka bloga o architekturze Anna Maria Sokołowska. W sobotę o godz. 12.00 poprowadzi wykład „Style w projektowaniu wnętrz”, po którym odbędą się mini-warsztaty z projektowania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje lista uczestników – zgłoszenia należy przesyłać na zapisy@nowyadres.pl.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać designerskie produkty od polskich projektantów: oryginalne polskie plakaty reklamowe z XX wieku, ręcznie robione świece i lampy, las w słoju oraz wiele innych. W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo-edukacyjnymi.

Wstęp na Targi i udział we wszystkich atrakcjach są bezpłatne.

Targi Mieszkań i Domów

3-4 marca 2018 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

AMBEREXPO

ul. Żaglowa 1, Gdańsk

strona tragów