czwartek, 6 października, 2022
Dni otwarte - archiwum

8 czerwca przyjdź i zobacz ekskluzywne, nowoczesne domy Osiedla Jurajskiego/k. Częstochowy

Każdy z nas marzy o komforcie życia i pracy w spokojnym otoczeniu natury. Coraz więcej osób wybiera rodzaj pracy zdalnej i coraz częściej wybiera też wyjątkowe miejsce do życia w otoczeniu przyrody, a jest nią na pewno Osiedle Jurajskie.  Inwestycja jest zlokalizowana jest w miejscowości Rosochacz w gminie Koziegłowy. O licznych walorach tego nowoczesnego i ekskluzywnego osiedla można przekonać się podczas Dnia Otwartego 8 czerwca, w sobotę w godzinach od 12.00 do 15.00. 

Dla stworzenia jak najlepszego komfortu spotkania podczas Dni Otwartych prosimy o potwierdzenie obecności tel. 501-715-845, info@osiedlejurajskie.pl

Osiedle Jurajskie to domy w technologii kanadyjskiej w klimacie jurajskim. Oferowane domy jednorodzinne łączą nowoczesność z tradycją regionu Jury krakowsko-częstochowskiej. W ofercie są domy energooszczędne i ekologiczne wykonane w technologii szkieletowej w stanie deweloperskim co pozwala na wykończenie wnętrz zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Osiedle Jurajskie powstało w sąsiedztwie lasów i łąk, w odległości 4,5 km od zbiornika wodnego w Poraju. Przyszli mieszkańcy mogą oddawać się każdego dnia aktywnemu odpoczynkowi: uprawianiu sportów wodnych, wędkarstwu, grzybobraniu, spacerom itd. W pobliżu znajduje się „Ranczo Rosochacz” dające możliwość uprawiania jazdy konnej.

Inwestycja powstaje w otoczeniu przyrody, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana. Odległość nieruchomości od aglomeracji śląskiej to 35 km, natomiast od Częstochowy 20 km.

strona inwestycji