sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Dni Otwarte Ronson Development. Sunny Offer w Warszawie

Już sobotę 14 lipca się Sunny Offer w Warszawie. Ronson Development zaprasza do stref klienta w godz. 10:00 – 15:00 na Dzień Otwarty do salonów sprzedaży Nova Królikarnia, Miasto Moje, City Link i Moko.

Sunny Offer to liczne promocje:

  • Gotowe mieszkania i apartamenty.
  • Wykończenie gratis. Akt notarialny gratis.
  • W Super Ofercie Oszczędzasz aż do 70 tys. zł.
  • Najlepsza oferta kredytowa.
  • Porady Architekta Gratis

Nova Królikarnia to domy i apartamenty miejskie stworzone z myślą o wyjątkowej aranżacji.  Na potrzeby mieszkańców stworzono nie tylko plac miejski oraz szereg punktów obsługowych, ale park i jezioro, które pomogą zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta.

dostępne mieszkania

 

Inwestycja MOKO zlokalizowane na Mokotowie, ul. Magazynowa to miejsce dla całej rodziny. 4 nowoczesne budynki posiadają wewnątrz osiedla zielone patio, bezpieczny plac zabaw. W pobliżu 4 centra handlowe i mnóstwo instytucji kultury z dostosowanym do potrzeb mieszkańców Moko Club.

dostępne mieszkania w inwestycji

 

Inwestycja Miasto Moje w Białołęce. To wyjątkowe miejsce Pasaż Wisła oraz 4 zatoki: Zatoka Relaksu, Zabawy, Aktywności i Kultury będą przyciągały licznych mieszkańców szukających wytchnienia dla siebie i swoich rodzin.

dostępne mieszkania

 

Inwestycja City Link mieszcząca się na Woli. Silnym atutem lokalizacji inwestycji sprawna komunikacja i bliskość centrum biznesowego Warszawy. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom szeroki wybór parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów, dzięki czemu City Link to doskonałe miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin, jak i singli.

dostępne mieszkania

 

strona wydarzenia