poniedziałek, 15 lipca, 2024
Dni otwarte - archiwum

14 lipca Dzień Otwarty z Superdom.pl w Poznaniu

W najbliższą sobotę w godzinach od 11.00 do 19.00 nadarza się okazja podczas Dni Otwartych w Poznaniu by spotkać się z ekipą specjalistów Superdom.pl. Przy kawie można nie tylko poruszyć eksperckie tematy, ale też zarezerwować ostatnie wolne terminy na 2019 rok.

Podczas rezerwacji terminu budowy wymarzonego domu 14 lipca odwiedzający otrzymają Specjalną Promocję, dwa vouchery o łącznej wartości 10 000 zł.

Pozostaje zarezerwować czas i umówić się na spotkanie +48 570 341 991

Superdom.pl specjalizuje się w budowie domów szkieletowych, zwanych również również kanadyjskimi czy skandynawskimi.

Domy szkieletowe charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Są solidne, ciepłe, energooszczędne i w stu procentach dostosowane do wymagań klienta. Na uwagę zasługują materiały z jakich dom Superdom.pl jest zbudowany. Szkielet drewniany, na którym opieramy budowę domów, powstaje z klejonego, czterostronnie struganego i suszonego przemysłowo drewna KVH. Do docieplenia domu używamy otwarto komorowej piany poliuretanowej PUR. Ściany naszych domów szkieletowych są wykończone płytą  FERMACELL.

Superdom.pl aktywnie buduje na Śląsku, Dolnym Śląsku, w Małopolsce czy województwie opolskim. Zainteresowanie domami zyskuje zwolenników w całym kraju.

strona firmy