sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

9 listopada Abakon zaprasza na Dzień Otwarty na budowie do Wilkowicach/ k. Bielsko -Białej

W  sobotę 9 listopada w godzinach od 10.00 do 16.00 Abakon zaprasza na Dzień Otwarty do Wilkowic, róg ul. Wyzwolenia i ul. Kaczeńców

Podczas trwającego wydarzenia w zostanie zaprezentowany dom według projektu Abakon 2009 SE 3. Będzie to wyjątkowy Dzień Otwarty, podczas którego goście mogą  odwiedzić trzy budowy jednocześnie.

W czasie Dnia Otwartego nastąpi prezentacja budynków. Odwiedzający z bliska mogą przyjrzeć się procesowi budowy oraz poznać jego technologię. W trakcie wizyty na budowie nie zabraknie licznych pytań, na które doradcy Abakon udzielą odpowiedzi.
Zainteresowani mogą również skorzystać z Doradztwa projektowego i dowiedzieć się na co zwrócić uwagę przy doborze idealnego projektu domu.
Nie zabraknie okazji by zasięgnąć rady przedstawicieli Magazynu Materiałów Budowlanych Abakon podczas doradztwa materiałowego. Zostaną zaprezentowane wiodące marki producentów materiałów budowlanych.
Zainteresowani w punkcie konsultacyjnym otrzymają porady finansowo – kredytowe. Prezentowane nieruchomości są wystawione na sprzedaż i goście mają również możliwość zakupu domu.

Dla komfortu spotkania podczas Dnia Otwartego Abakon zaprasza do kontaktu i wcześniejszego umówienia godziny spotkania: 609 232 333

zapisy na dzień otwarty pod linkiem

szczegóły projektu