wtorek, 16 kwietnia, 2024
Dni otwarte - archiwum

28 grudnia Osiedle Smolec przy lesie/k. Wrocławia zaprasza na ostatnie w tym roku Drzwi Otwarte

W ostatnią sobotę grudnia Osiedla Sogo po raz ostatni w tym roku otwierają DRZWI OTWARTE swojej inwestycji Osiedlu Smolec przy lesie.

W strefie klienta ul. Kasztanowa 33 w godz.9:00 – 15:00 doradcy dewelopera przedstawią ofertę bezczyńszowych mieszkań premium w stanie deweloperskim i odpowiedzą na liczne pytania gości. Już w grudniu 2020 roku możesz odebrać klucze do wymarzonego domu.

– Mieszkanie 78,25 m2 z ogródkiem na parterze w dwurodzinnym domu. W jego skład wchodzą 3 lub 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap. Cena; od 428 tys. zł. W cenie mieszkania: 2 miejsca postojowe, elektryczne rolety, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki.

– Mieszkanie 140,25 m2 (78,25 m2 + 62 m2) z ogródkiem na piętrze, z antresolą w dwurodzinnym domu. Nieruchomości ma 3 lub 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap, antresola – 62 m2 . Cena: od 458 tys. zł. W cenie: 2 miejsca postojowe, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na piętrze, na antresoli strop betonowy, wyprowadzona instalacja co, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu.

Osiedle Smolec przy lesie to najnowsza propozycja wrocławskiego dewelopera. Bezczynszowe mieszkania z ogródkami w kameralnych, 2 – rodzinnych domach cieszą się dużym zainteresowaniem. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście bezpośrednio z zewnątrz oraz ogród. Inwestycja jako enklawa spokoju i wypoczynku, miejsce pełne pozytywnej energii. Nie bez znaczenia jest fakt, że powstaje w zielonej części Smolca w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, którzy lubią aktywnie spędzać czas na łonie natury.

Osiedle Smolec przy lesie to zamknięte osiedle. Najbliższym otoczeniu jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura: sklepy, przychodnie, apteka, restauracje, przedszkola, szkoły i żłobki, kościół, podmiejskie linie autobusowe, dworzec PKP, przystanek PKP, hale sportową, korty tenisowe oraz place zabaw.

W celu pełnego komfortu spotkania już teraz zadzwoń i zarezerwuj czas dla siebie: 720 480 480, 579 631 343.

strona dewelopera