środa, 22 września, 2021
Uncategorized

Gliwice: 14-15 października Osiedle Paryskie zaprasza na Dni Otwarte!

Zakończył się pierwszy etap budowy Osiedla Paryskiego. Z tej okazji deweloper zaprasza na Dni Otwarte, podczas których będzie można osobiście zobaczyć efekty powstającego osiedla. Lokale powstałe w budynkach 4 i 5 będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych od godziny 10.00 do 16.00 14 i 15 października (sobota i niedziela).
Na gości będą czekać kierownik budowy i zarządca wspólnoty mieszkaniowej, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z technicznymi oraz organizacyjnymi aspektami funkcjonowania budynków, a także oprowadzą chętnych po nowo powstałym terenie.
Osoby zainteresowane będą mogły skonsultować się z przedstawicielem banku w sprawie kredytu mieszkaniowego.
Dla wszystkich przybyłych zostały zaplanowane atrakcje, w tym: możliwość uzyskania rabatu, poczęstunek oraz kącik dla dzieci.

Osiedle Paryskie to nowe osiedle w Gliwicach o współczesnym charakterze, którego celem jest stworzenie komfortowej przestrzeni mieszkaniowej w sąsiedztwie Radiostacji Gliwickiej.

Każdy z sześciu budynków mieszkalnych to dwie bryły połączone nowoczesną, przeszkloną klatką schodową z windą, o łącznej liczbie 189 lokali mieszkalnych.

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców, budynki wyposażone są w windy, parkingi podziemne. Dodatkowo do dyspozycji są zewnętrzne miejsca parkingowe, chodniki, zieleńce oraz atrakcje związane z sąsiadującą Radiostacją Gliwicką.

Wszystkie klatki będą posiadały monitoring, a w oknach zamontowane zostaną rolety antywłamaniowe.

Osiedle Paryskie to mieszkania na sprzedaż w Gliwicach, które zadowolą Klientów ceniących wysoki standard i prestiż.

strona inwestycji