niedziela, 14 sierpnia, 2022
Targi - archiwum

25-26 maja Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza, które w ostatni weekend odbędą się w Krakowie to jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce. Podczas targów promowane są najnowsze trendy i technologie w zakresie budownictwa, instalacji oraz wnętrz.

Trzecia edycja targów odbędzie się 25-26 maja 2019 r. w EXPO Kraków. Zostaną wydzielone dwie strefy wystawiennicze: strefę HOME (dla firm, których oferta dotyczy budownictwa) oraz strefę DESIGN (z produktami wykończenia i wyposażenia wnętrz). Wystawcy będą mogli pokazać się w prestiżowym obiekcie na hali o powierzchni 4000 m2.

W programie targów przewidziane są atrakcje dla odwiedzających, takie jak warsztaty mozaikowania, podczas których będzie można spróbować swoich sił w tworzeniu mozaiki w kamieniu. Jest to trend w dekorowaniu mieszkań, który nadaje wnętrzom niespotykany klimat i przykuwa uwagę swoją oryginalnością.

Dla fanów roślin we wnętrzach podczas targów nie zabraknie warsztatów tworzenia kompozycji roślinnych w słoikach lub zielonych obrazów, które ozdobią ściany i nadadzą im niepowtarzalny charakter w każdym mieszkaniu.

Na Małopolskich Targach nie tylko odbędą się warsztaty, ale także interesujące wykłady i prelekcje tematyczne np. na temat kredytów budowlanych, czy związane z odbiorami technicznymi nieruchomości.

W Strefie Doradczej będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz.

W tym roku imprezą towarzyszącą Małopolskim Targom – Budownictwa, Instalacji, Wnętrz będzie Krakow Design Festival. Podczas Krakow Design Festival będzie można spotkać producentów unikatowego designu, polskich designerów, projektantów, twórców, którzy na targach/giełdzie kooperacyjnej, przedstawią swoje usługi/produkty, wymienią kontakty podczas spotkań networkingowych i nawiążą współpracę. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko pojętej branży kreatywnej, jak również miłośników pięknych wnętrz, osób poszukujących nowych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.

strona wydarzenia