sobota, 23 września, 2023
Targi - archiwum

23 i 24 lutego Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w Warszawskim Centrum EXPO XXI

Każdy, kto kiedykolwiek kupił nieruchomość mieszkaniową wie, jak żmudna i stresująca może być to historia. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, stresujące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 23 i 24 lutego odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI

Warszawa w ostatnich latach była areną wzmożonej aktywności deweloperów – praktycznie  we wszystkich dzielnicach, od Białołęki i Targówka, przez Żoliborz, Wolę, Śródmieście aż po Włochy i Wilanów powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Mimo to popyt wciąż przewyższa podaż, co w połączeniu z rosnącymi cenami gruntów pod zabudowę, materiałów budowlanych i wykonawstwa przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań – według  firmy doradczej REAS w 2018 roku średnie ceny nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie wrosły aż o 13,3 proc.

Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe – wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Bardzo prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tej imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów.

Już 23 i 24 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą stołecznego rynku mieszkań i domów. W gronie blisko 70 wystawców znajdą się najwięksi deweloperzy, tacy jak Dom Development, J.W. Construction, Robyg czy Marvipol. Na stoiskach banków (m.in. Bank Millennium, BOŚ Bank, Santander Bank i in.) oraz doradców finansowych (NOTUS Finanse, Finexto, Negocjatornia i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi – to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni z Polskiego Związku Firm Deweloperskich, specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz. Z ich indywidualnego doradztwa będzie można skorzystać również w specjalistycznej Strefie Porad.

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy Animatria. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 25 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 20 zł, ale o połowę taniej można je kupić przed targami za pośrednictwem Internetu na stronie

strona targów

Targi Mieszkań i Domów

23-24 lutego 2019 r.

sobota 10:00–17:00, niedziela, godz. 10:00–16:00

Warszawskie Centrum EXPO XXI    Prądzyńskiego 12/14