wtorek, 6 grudnia, 2022
Dni otwarte - archiwum

7 i 8 września Drzwi Otwarte Osiedla Przyjaznego w Lutyni/k. Wrocławia

W pierwszy wrześniowy weekend Osiedle Przyjazne zaprasza na Drzwi Otwarte w strefie klienta ul. Pogodna 14 w Lutyni w godzinach od 10:00 do16:00. Podczas zbliżającego się wydarzenia będą prezentowane bezczynszowe Mieszkania Premium z ogródkiem.

Nie zabraknie specjalnej oferty przygotowanej z okazji najbliższej edycji Drzwi Otwartych.

Mieszkanie 72 m² z ogródkiem – 335 tys. zł. W cenie: 2 miejsca postojowe, elektryczne rolety, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki.

Mieszkanie 128 m² z antresolą i ogródkiem – 350 tys. zł.
W cenie: 2 miejsca postojowe, ogródek, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na piętrze, balkon, na antresoli strop betonowy, wyprowadzona instalacja co, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu.

Osiedle Przyjazne to wyjątkowa inwestycja w Lutyni.  Położenie inwestycji na co dzień gwarantuje rodzinom odpoczynek i dostęp to terenów rekreacyjnych, a z drugiej strony szybki dojazd do Wrocławia, dzięki nowo otwartej obwodnicy Leśnicy.

Dla wszystkich myślących o zamieszkaniu na lato w zielonej, kameralnej, spokojnej okolicy swoją propozycję przygotowali przedstawiciele firmy Sogo. Dla większego komfortu spotkania podczas Drzwi Otwartych można zadzwonić i zarezerwować czas dla siebie – tel. 720 480 480 lub tel.: 579 631 343

dostępne mieszkania premium