sobota, 22 czerwca, 2024
Dni otwarte - archiwum

14-15 września Zajezdnia Poznań zaprasza na Drzwi Otwarte

W najbliższy weekend Zajezdnia Poznań organizuje Drzwi Otwarte. 14 i 15 września w godzinach od 10:00 do15:00 zostanie zaprezentowany II etap inwestycji. Zainteresowani mogą nie tylko obejrzeć ostatnie dostępne mieszkania, ale również skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty. Wcześniej należy się umówić dzwoniąc pod nr 790 506 006 lub pisząc na adres sprzedaz@zajezdniapoznan.pl.

Zajezdnia Poznań to komfortowa i prestiżowa inwestycja, która powstaje w centralnym miejscu Jeżyc na terenie dawnej zajezdni tramwajowej. Zlokalizowana jest w jednej z najbardziej urokliwych i klimatycznych dzielnic Poznania. Przez wielu mieszkańców inwestycja wybierana jest ze względu na swój unikatowy charakter.

Zajezdnia Poznań oferuje na ten moment lokale inwestycyjne i mieszkania, które dają unikalną możliwość posiadania w centrum miasta nowoczesnego, przestronnego lokalu, z własnym niezależnym ogródkiem. W ofercie znajdują się również mieszkania na wyższych kondygnacjach, o większym metrażu, które stanowią ciekawą propozycje zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Dla wszystkich ceniących sobie odpoczynek na świeżym powietrzu nie zabraknie na terenie Jeżyc wielu urokliwych miejsc: Stare Zoo, Park Sołacki, Jezioro Rusałka, Park Wieniawskiego i wiele innych.

dostępne mieszkania