poniedziałek, 27 maja, 2024
Uncategorized

Warszawa: Mikołajkowy Dzień Otwarty z Marvipol Development

Przed nami wyjątkowy Mikołajkowy dzień otwarty z możliwością wejścia na budowę już w tę sobotę.

Deweloper zaprasza do Strefy Klienta przy ul. Kłobuckiej 13 oraz do strefy klienta Riviera Park- ul. Płochocińska/Krzyżówki w godz. 10.00-16.00

 

Lake Park to nowa, prestiżowa część osiedla Central Park Ursynów. Została zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia o podwyższonym standardzie. Tworząc tę inwestycję dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom jak największą wygodę codziennego życia. Na terenie osiedla obok licznych terenów rekreacyjnych znajdują się także place zabaw i prywatne przedszkole Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały, to tylko niektóre z zalet osiedla. Aby zapewnić jak największą ilość terenów zielonych i jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Wysoce rozwinięta infrastruktura osiedla, liczne udogodnienia oraz doskonała komunikacja z centrum sprawiają, że Lake Park to idealne miejsce do życia.
Riviera Park to nowoczesne i kameralne osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie spokój, łatwy dostęp do terenów zielonych oraz zapierający dech w piersi widok na wodę. Inwestycja charakteryzuje się niewysoką zabudową, eleganckimi elewacjami oraz prywatną strefą rekreacyjną.
Osiedle Riviera Park położone jest tuż obok Kanału Żerańskiego, jednego z najbardziej urokliwych akwenów wodnych w Warszawie i okolicy. Miejsce wprost zachęca do tego, by uprawiać sporty wodne i spędzać czas na świeżym powietrzu. A to wszystko jest w zasięgu ręki.