piątek, 7 maja, 2021
Dni otwarte - archiwum

Warszawa: Matexi Polska zaprasza na Dzień otwarty inwestycji Omulewska 26

W dniach 10-11 marca 2018 r. Matexi Polska zaprasza na Dni otwarte w inwestycji Omulewska 26.

Matexi Polska zaprasza na Dni otwarte swojej pierwszej inwestycji na prawym brzegu Wisły. W weekend 10-11 marca w godz. 10-16.00 deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pierwszego etapu projektu. W pierwszej fazie budowy Matexi zaoferuje swoim klientom 136 mieszkań w zróżnicowanych metrażach tj. 27-89m2.

Omulewska 26 to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające zaledwie kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna, co gwarantuje znakomitą komunikację z centrum miasta i pełen dostęp do bardzo szybko rozrastającej się infrastruktury tej części Warszawy. Jest to także kolejny projekt przygotowany przez dewelopera w tandemie z projektantami z pracowni MKC Architektura, co jest zapowiedzią połączenia doskonałej funkcjonalności z elegancką i przyjazną formą architektoniczną budynków. Osiedle składać się będzie z kompleksu ośmiopiętrowych budynków o lekkiej, nowoczesnej architekturze wyróżniającej się ciemną, elegancką fasadą, jednocześnie w ramach pierwszego etapu zostanie zrealizowane także przestronne, zielone patio pomiędzy budynkami dając początek przyjazne zaplanowanej i eleganckiej przestrzeni wspólnej w którą wpisana jest całość projektu.

Matexi Polska nie ukrywa, iż projekt „Omulewska 26” to inwestycja o podobnych założeniach jak ciesząca się niezwykłym zainteresowaniem „Kolska od Nowa:)”. Na wzór inwestycji po drugiej stronie Wisły, deweloper zamierza ponownie stworzyć miejsce dedykowane młodym, aktywnym i ciekawym świata mieszkańcom, również blisko Śródmieścia – tym razem jednak po praskiej stronie stolicy.

Matexi Polska przewiduje oddanie budynków pierwszego etapu na koniec 2019 roku, natomiast generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji wybrana została firma Łucz-Bud.

strona wydarzenia