wtorek, 5 marca, 2024
Uncategorized

Warszawa: 17-19 listopada Dni Otwarte na osiedlu LifeTown

Nexity Polska zaprasza na Dni Otwarte swojej inwestycji na Ursynowie.

To wyjątkowa okazja na zakup mieszkania w cenie od 5500 zł/m.kw.! Zainteresowanych zapraszamy pilnie do Biura Sprzedaży, by zarezerwować lokal i zakupić go w najlepszej cenie podczas eventu.

Inwestycja mieszkaniowa Lifetown składa się z kameralnego, czteropiętrowego budynku, ze 129 mieszkaniami . Dbając o wygode mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano malownicze jeziorko. Specjalnie dla komfortu mieszkańców Nexity wyposaży osiedle w wifi oraz multimedialne ławki, umożliwiające ładowanie urządzeń elektronicznych. Na osiedlu znajdzie się również kolorowy plac zabaw, pełen atrakcji dla dzieci w różnym wieku. W celu zapewnienia najwyższego poziom bezpieczeństwa osiedle będzie monitorowane, a lokale wyposażone będą w wideofony.

Mieszkania w Lifetown charakteryzuje wysoka różnorodność i funkcjonalność. Znajdują się tu apartamenty o metrażach od 33,9 do 74,5 m2 (mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe) a ich rozkłady są bardzo przemyślane (ponad połowa lokali posiada widną kuchnię). Duże, sięgające podłogi okna idealnie doświetlą pomieszczenia, a przeszklone balkony dadzą poczucie przestrzeni. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki. Klatki schodowe oraz windy wykończone zostaną w nowoczesnym, wysokim standardzie. Dla komfortu mieszkańców komórki lokatorskie będą zlokalizowane na piętrach. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w innowacyjny pakiet SMART HOME, umożliwiający zdalne administrowanie systemem ochrony oraz elektryczności. To, co stanowi niewątpliwą wartość to fakt, że właściciele mieszkań otrzymują prawo własności gruntu.

Osiedle Lifetown zlokalizowane jest przy ul. Kłobuckiej 6, na warszawskim Ursynowie. Lokalizację inwestycji charakteryzuje bliskość licznych punktów handlowo-usługowych, biurowców oraz terenów zielonych. Lifetown jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Niedaleko znajduje się południowa obwodnica Warszawy, a tuż przy inwestycji kilka linii autobusowych, z których dwie dowożą do znajdującej się niedaleko linii metra. Dla miłośników dwóch kół dostępna jest wypożyczalnia rowerów Veturilo. W pobliżu inwestycji znajduje się tor wyścigów konnych i kilka parków dających możliwość atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. Dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym dużym atutem jest bliskość szkoły podstawowej oddalonej od inwestycji o 4 minuty jazdy samochodem.

strona inwestycji