niedziela, 31 maja, 2020
Dni otwarte - archiwum

5 października Dni Otwarte Osiedla Bogucianka/ k. Krakowa

Genus Grupa Deweloperska z przygotowała przez miesiąc październik cykl weekendowych Dni Otwartych. Pierwsza edycja będzie miała miejsce już w sobotę 5 października. W godzinach od 11.00 do 14.00 podczas wydarzenia można wejść na teren Osiedla Bogucianka i bliżej zapoznać się z inwestycją. Eksperci pomogą w wyborze domu przyszłym mieszkańcom. Zostanie przygotowany system korzyści, który pomoże w kompleksowym wykończeniu i zaaranżowaniu wnętrza.

Osiedle Bogucianka to 8 domów w zabudowie bliźniaczej – 16 domów jednorodzinnych. Inwestycja została zlokalizowana na jednym z najpiękniejszych zielonych terenów w Krakowie. Znajduje się na terenie Wzgórz Tynieckich. Jej unikatowy, zielony charakter decyduje o atrakcyjności inwestycji. Wzgórza te włączone zostały w obszar Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, który stanowi element zielonych płuc Krakowa. Sama droga dojazdowa do osiedla z ul. Bogucianka jest o bardzo znikomym natężeniu ruchu samochodów osobowych.

Na terenie samej inwestycji nie zabraknie kompleksu rekreacyjno – wypoczynkowego. W trosce o komfort życia mieszkańców zadbano o najwyższą jakość i standard wykończenia. Bliskość do centrum Krakowa i dobra komunikacja osiedla należącego do Dzielnicy VIII Dębniki pozwalają mieszkańców na szybkie i sprawne przemieszczanie.

W celu zapewnienia komfortu spotkania podczas Dnia Otwartego można umawiać się bezpośrednio – numer telefonu 668 615 915, artur.falski@genus.pl

dostępne domy