sobota, 23 września, 2023
Dni otwarte - archiwum

Kino letnie i dzień otwarty w Siewierzu Jeziornej

2 września w godzinach 17.00 do 21.00 odbędzie się kolejna edycja kina letniego w Siewierzu Jeziornej. Organizatorzy Isomeg i Siewierz Jeziorna pomyśleli, jak połączyć miłe z pożytecznym, dla wszystkich tych, którzy chcą zapoznać się z samą inwestycją. W tym roku powstają w Jeziornej – nowe mieszkania i domy deweloperów Murapol, Isomeg, UNITO – APUS, oraz już gotowe obiekty firm TOP BUD i TUP Property.

W najbliższą niedzielę od 17.00 odbędzie się pokaz elektrycznego samochodu BMW i3. To innowacyjna koncepcja ekologicznej i nowatorskiej mobilności zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju. Auto zostanie zaprezentowane przez grupę innogy – jednego z wiodących europejskich koncernów energetycznych. Dodatkowo przedstawią stację do ładowania aut elektrycznych oraz ławeczkę do ładowania telefonów komórkowych.

Od 17.00 w strefie klienta będzie otwarte biuro sprzedaży, gdzie można zapoznać się z ofertą wszystkich deweloperów. O 18.30 rozpocznie się seans w kinie letnim w Siewierzu Jeziornej.

Siewierz Jeziorna to wyjątkowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji.  Powstała na skraju aglomeracji śląskiej. Dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko 20 minut, a do lotniska w Pyrzowicach 12 minut. Jeziorna znajduje się również przy trasach, pozwalających na szybki dojazd do Warszawy i Krakowa. Jeżeli dużo podróżujesz jest to idealna lokalizacja dla Ciebie. Pozwala na szybki powrót do miejsca, w którym możesz odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Mieszkając w Siewierzu Jeziornej można zamieszkać nad jeziorem, wyjść na spacer na plażę, popływać łódką czy kajakiem, albo połowić ryby. Na terenie inwestycji znajduje się przystań, gdzie na mieszkańców czekają wszystkie atrakcje.

Inwestor Siewierza Jeziornej firma ALTA S.A. przy budowie osiedla bazowała na koncepcji zrównoważonego rozwoju i zgodnie z jej wytycznymi buduje dobrze zarządzaną, przyjazną mieszkańcom i przyrodzie nową dzielnicę średniowiecznego miasta Siewierz.