niedziela, 14 sierpnia, 2022
Dni otwarte - archiwum

9 czerwca przedsprzedaż domów podczas Dni Otwartych Villi Parkowych w Warszawie

W niedzielę 9 czerwca na warszawskim Wilanowie w strefie klienta w godzinach od 11.00 do 13.00 podczas Dnia Otwartego rozpocznie się przedsprzedaż Villi Parkowych. Wszyscy, którzy chcą się przekonać o licznych walorach nowego osiedla domów na Zawadach – ul. Hoserów (wjazd od ul. Bogatej), już teraz powinni skontaktować się w celu umówienia spotkania. Udział w Dniu Otwartym jest niezobowiązujący. Na miejscu nie zabraknie możliwości konsultacji z architektem wnętrz oraz doradcą kredytowym.

strona wydarzenia i osoby do kontaktu

Ville Parkowe to domy w zabudowie bliźniaczej. Zostały zlokalizowane na 2,3 hektara doskonale zaprojektowanej przestrzeni. Osiedle wzorowano na przedwojennej, modernistycznej architekturze willowej przez co idealnie wkomponowuje się w willową część Wilanowa. Każdy z domów ma powierzchnię ok 150 mkw z własnym ogrodem oraz garażem.

Inwestycja jest dedykowana jest dla wszystkich ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Ville Parkowe usytuowane są tuż nad rzeką, co pozwala na pełne wykorzystanie jej walorów i przeznaczenie wspólnego terenu na rekreację czy miejsce na codzienny odpoczynek od zgiełku miasta. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem gwarantuje bezpieczeństwo oraz spokój dla par i dla rodzin z dziećmi. Bogata infrastruktura dynamicznie rozwijającej się Zawady pozwala na komfortowe życie. Nie bez znaczenia jest fakt, że Ville Parkowe znajdują się zaledwie kilka kilometrów od Śródmieścia i biznesowej części stolicy.