wtorek, 16 kwietnia, 2024
TargiUncategorized

30 i 31 maja Krakow Desing Festival oraz Małopolskie Targi-Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

W ostatnim tygodniu maja odbędzie się  Krakow Desing Festival oraz Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie.

Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz Krakow Desing Festival– to jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce. Podczas targów promowane są najnowsze trendy i technologie w zakresie budownictwa, instalacji oraz wnętrz. Podczas czwartej edycja targów odbędzie się 30-31 maja 2020 r. wystawcy zaprezentują się na hali o powierzchni 3000 m2. Odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznać się z szeroką ofertą rynkową dotyczącą m.in.: materiałów i usług budowlanych i wykończeniowych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych w branży budowlanej oraz wnętrzarskiej, drzwi, okien, kuchni i łazienek, mebli i wyposażenia wnętrz oraz nowoczesnego designu.

 

W pierwszym dniu targów 30 maja  8:00-12:00 odbędą się godziny branżowe, na które zapraszamy producentów z sektora budownictwa, instalacji, architektury, projektowania wnętrz i pokrewnych. Godziny branżowe to świetna okazja do podjęcia rozmów z profesjonalistami, nawiązania kontaktów biznesowych, pozyskania nowych kontrahentów i nawiązania współpracy. To także czas na wypromowanie swojej marki w środowisku branżowym, co jest szczególnie istotne dla nowo powstałych, rozwijających się przedsiębiorstw. Tego samego dnia 12:00-17:00 zaplanowano wstęp dla odwiedzających. W niedzielę 31 maja Targi będę czekać na odwiedzających w godzinach 10:00-17:00.

Targom, jak co roku, będą towarzyszyły merytoryczne wykłady i prelekcje z dziedzin związanych z tematyką wydarzenia. W programie przewidziane są ponadto atrakcje dla odwiedzających, takie jak różnorodne warsztaty, podczas których będzie można wykazać się kreatywnością. Pozwolą one na odkrycie nietuzinkowych trendów w urządzaniu i dekorowaniu mieszkań, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter. Na targach ponownie pojawi się Strefa Doradcza, która oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz. Polecamy szczególnie tym, którzy są na etapie zakupu nieruchomości, budowy domu lub remontu mieszkania.

strona Targów