niedziela, 28 maja, 2023
Dni otwarte - archiwum

12 luty Dni Otwarte Harmony Park w Warszawie

Marvipol Development we wtorek 12 lutego zaprasza na Dni Otwartych Harmony Park w Warszawie. W godzinach od 9.00 – 20.00 w biurze sprzedaży przy ul. Kłobuckiej 13 na zainteresowanych zakupem mieszkania czeka specjalna oferta. 3 pokoje na Służewcu od 432 100 tys. zł.

Harmony Park to zaciszne i przepełnione zielenią osiedle, które zyskuje wielu zwolenników. Zielone przestrzenie, w tym zielone dachy, zielona roślinności korzystnie wpływają na jakość powietrza, wilgotność czy czystość deszczówki zasilającej jeziorko. Tam można odnaleźć ciszę i spokój po dniu ciężkim pracy. Nie brakuje na terenie inwestycji miejsc rekreacyjnych: ścieżek do biegania, miejsc do fitness i jogi, placów zabaw, boiska sportowego czy strefy do grillowania. Kameralne osiedle, wyróżniające się wysoką jakością i gdzie każdy detal inwestycji jest perfekcyjnie wykonany. Nie bez znaczenia dla inwestycji jest jej lokalizacja w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa.

Harmony Park położone jest zaledwie o 10 minut jazdy samochodem od Galerii Mokotów, a w najbliższym otoczeniu inwestycji  w sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przychodnie.