wtorek, 16 kwietnia, 2024
Uncategorized

Targi Mieszkań i Domów w ostatni weekend września w Krakowie

Kiedy spadną ceny?” – to podstawowe pytanie zadawane sobie przez osoby planujące zakup mieszkania. Czy w najbliższym czasie należy spodziewać się ochłodzenia na rynku nieruchomości? – to najlepiej sprawdzić na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w ostatni weekend września w Krakowie.

Klienci z utęsknieniem czekają na spadek cen na rynku nieruchomości i szansę na mniejsze wydatki związane z zakupem mieszkań. Mimo, że popyt w ostatnich miesiącach nieznacznie zmalał – w Krakowie spadek sprzedaży w czerwcu tego roku wyniósł 11% w porównaniu do początku roku, to jednak nie można jeszcze mówić ani o drastycznym spadku cen, ani o ochłodzeniu na rynku mieszkaniowym. Zakup nowej nieruchomości to nadal popularna forma inwestycji, zwłaszcza jeśli zestawimy ją z innymi, mniej ostatnio efektywnymi sposobami – takimi jak lokaty czy fundusze inwestycyjne. Jakie są obecnie trendy na rynku i co nas czeka w najbliższych miesiącach – to wszystko będą mogli sprawdzić kupujący na nadchodzących Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 30 września i 1 października w EXPO Kraków.

 

Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

Na Targach Mieszkań i Domów obecni są czołowi krakowscy deweloperzy – Inter Bud, Super Krak, Eko Park, KG Group,  Henninger, Megapolis, Bunscha, Atal, Futureal, , Wawel Serwis.  Wielbiciele mebli i dodatków z IKEI będą mieli miła niespodziankę, ponieważ ta firma także będzie obecna na targach. Zaufanie, jakim obdarzają nas wystawcy przekłada się na zainteresowanie klientów, bo frekwencja na targach stale rośnie – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA. Oprócz deweloperów mieszkaniowych na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych. Rozbudowywana jest oferta Smart Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Targi Mieszkań i Domów

30 września – 1 października 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

EXPO Kraków

  1. Galicyjska 9, Kraków

www.mieszkaniowi.pl