piątek, 10 lipca, 2020
Dni otwarte - archiwum

Specjalna oferta świąteczna już od jutra. Przyjdź na Dzień Otwarty Marvipol Development

W czwartek 6 grudnia podczas Dni Otwartych Harmony Park zostanie zaprezentowana specjalna oferta świąteczna. W godzinach od 9.00 – 20.00 w strefie na klienta przy ul. Kłobuckiej rozpocznie się sprzedaż mieszkań Marvipol Development. Można nabyć 2 pokoje na Służewcu od 318 tys. zł, natomiast 3 pokoje od 432 tys. zł.

Harmony Park to inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Jednak zaciszne i przepełnione zielenią osiedle zyskuje wielu zwolenników, którzy po dniu ciężkim pracy myślą o ciszy i spokoju. Harmonię dla osiedla wnosi wewnętrzne jeziorko i otaczającą je bujna zieleń. Zielone przestrzenie, w tym zielone dachy, zielona roślinności korzystnie wpływają na jakość powietrza, wilgotność czy czystość deszczówki zasilającej jeziorko. Nie brakuje na terenie inwestycji miejsc rekreacyjnych: ścieżek do biegania, miejsc do fitness i jogi, placów zabaw, boiska sportowego czy strefy do grillowania, zachęcających do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Kameralne osiedle, wyróżniające się wysoką jakością i ponadczasową solidnością wykonania.

Harmony Park położone jest zaledwie o 10 minut jazdy samochodem od Galerii Mokotów, a w najbliższym otoczeniu inwestycji  w sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, szkoły czy przychodnie.