poniedziałek, 15 lipca, 2024
Dni otwarte - archiwum

Poznań: Przyjdź i sprawdź ofertę ostatniej puli mieszkań osiedla Młody Grunwald

Ronson ogłasza wyjątkową Okazję. Miejsce garażowe za 1 zł przy zakupie mieszkania 3 lub 4 pokojowego w inwestycji Młody Grunwald Odwiedź gotowe osiedle na Grunwaldzie i oceń jego wszystkie zalety.

Osiedle Młody Grunwald to nietuzinkowe miejsce z duszą, które z pewnością przypadnie do gustu nie tylko rodowitym poznaniakom, ale również osobom, które planują przeprowadzkę do stolicy Wielkopolski. Lokalizacja u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie zamierzają rezygnować z dostępu do miejskich atrakcji, ale jednocześnie chcą cieszyć się komfortem spokojnej okolicy.

Osiedle Młody Grunwald to nowoczesny kompleks mieszkaniowy łączący nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania i przystępne ceny. Docelowo do użytku mieszkańców zostaną oddane 3 budynki. Nowi właściciele znajdą tutaj 1-4 pokojowe mieszkania, o powierzchni od 33 do 141 m² w bardzo funkcjonalnych rozkładach. Każdy lokal posiada własny balkon lub ogródek. Atutem osiedla jest przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna.

Budowa ukończona. Przyjdź i sprawdź ofertę ostatniej puli mieszkań. Warto zamieszkać tuż przy Lesie Marcelińskim.

strona inwestycji