poniedziałek, 27 maja, 2024
Uncategorized

20-21października Dni otwarte na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim

20 i 21 października w godz. 10.00 do 16.00 zbliżają się dni otwarte na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim. Odwiedzający przekonają się jakie udogodnienia zaplanowano na terenie tej nowoczesnej inwestycji. Doradcy w strefie klienta pomogą zainteresowanym znaleźć mieszkanie marzeń.

Kilka ważnych informacji dla osób zainteresowanych uczestnictwem w Dniach Otwartych:

– Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na osiedlu Debiut proszone są do wcześniejszego kontaktu z Beatą Filipek pod numerem 669 101 855

– Klientów, którzy już zakupili mieszkanie na osiedlu zaprasza się do nawiązania kontaktu z Pauliną Pękałą pod numerem 669 102 392

– Dzieci poniżej 7 roku życia oraz zwierzęta ze względu na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczone

–  Podczas odwiedzin inwestycji wymagane jest założenie krytego obuwia na płaskim obcasie

Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska.
W ramach pierwszego etapu inwestycji, który właśnie jest finalizowany, dostępnych jest 105 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni zainteresowani zakupem mieszkania znajdą coś dla siebie.
W sprzedaży jest już II etap inwestycji z terminem realizacji 30.10.2019 roku.

Duży akcent położono na nowoczesny wymiar inwestycji. Zaplanowano szerokie balkony i loggie,  ogrody przynależące do mieszkań na parterze. Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i liczne tereny rekreacyjne. W bliskiej odległości władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny. Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą i doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem miejscowością.
Osiedle będzie w całości monitorowane, a wszystkie mieszkania będą miały możliwość dodatkowego odpłatnego wyposażenia w video domofony, co zapewni 100% bezpieczeństwa. Dla wygody mieszkańców w podziemiach budynku powstanie hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą.

strona dewelopera