niedziela, 28 maja, 2023
Targi - archiwum

15-17 listopada 4 Buildings 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

W listopadzie odbędzie się pierwsza edycja 4Buildings. Zamysł wydarzenia powstał i jest realizowany przez organizatorów 4 Desing Days – Grupa PTWP.

Ideą 4Buildings jest zaprezentowanie wyselekcjonowanej oferty zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa.  Nie zabraknie sektorów:

  • Technologie przyszłości
  • Zrównoważone budownictwo
  • Efektywność energetyczna i energia odnawialna
  • Inteligentne budynki

Podczas 4Buildings producenci i dystrybutorzy  nowatorskich rozwiązań oraz znakomici eksperci będą prezentować najnowsze rozwiązania w branży budowlanej. Zostaną zaprezentowane budynki i miejsca przyjazne dla ludzi. Wiele miejsca zostanie poświęcone jak realizować inwestycje efektywnie i bezpiecznie by zapewnić pełen komfort życia mieszkańcom.

4Buildings jest doskonałą okazją dla wystawców do prezentacji swojej oferty w ciekawej i innowacyjnej formie. W trakcie wydarzenia nie zabraknie możliwości nawiązania kontaktów i wymiany wzajemnych doświadczeń.

Dla odwiedzających 4Buildings to okazja do zapoznania się z technologią przyszłości, licznymi rozwiązaniami inteligentnego domu.najnowszą i udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących.

strona wydarzenia