niedziela, 28 maja, 2023
Dni otwarte - archiwum

12 maja Dni Otwarte i Bieg o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

Siewierz Jeziorna zaprasza 12 maja na aktywne Dni Otwarte w godzinach od 10.00 do 15.00. Na terenie osiedla zostały przygotowane ścieżki biegowe i podczas majowych Dni Otwartych, jak w roku poprzednim odbędzie się cieszący się popularnością bieg na 5km o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna. Otwarcie biura zawodów będzie miało miejsce o 10.15, bieg o ok. 12.00, a zakończenie ok. 14:00 z wręczeniem nagród, ogłoszeniem wyników konkursu. Każdy uczestnik otrzyma medal, a dla zwycięzcy zostanie przeznaczona nagroda pieniężna.

zapisy na bieg o o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

Oprócz biegu na terenie osiedla Siewierz Jeziorna o godz. 12.00 rozpocznie się Nordic Walking na 5 km. Uczestnicy otrzymają medale, a zwycięzca nagrodę rzeczową.

Tego samego dnia o godzinie 14.00 rozpoczną się Wyścigi Rowerowe Dla Par Na Tandemie i będzie to czasówka po ulicach osiedlowych.

Nie zabraknie nagród i atrakcji dla dzieci w godzinach od 12.15 do 15.15: zabaw z animatorem, malowania twarzy, biegów dla dzieci, zabaw sportowych.

Podczas Dni Otwartych warto zapoznać się dostępnością zarówno mieszkań i domów wyjątkowego osiedla Siewierz Jeziorna, które powstało na skraju aglomeracji śląskiej. Tak wyjątkowe miejsce w cichej i spokojnej okolicy nad jeziorem, zachęci do życia wiele osób. Oprócz aktywnego wypoczynku, pasjonaci kontaktu z naturą będą mieli możliwość odpoczynku na plaży, spacerów do przystani, gdzie można popływać łódką czy kajakiem, albo połowić ryby. Atutem inwestycji jest jej szybki dojazd do centrum biznesowego Katowic, który zajmuje tylko 20 minut, a do lotniska w Pyrzowicach 12 minut. Jeziorna znajduje się również przy trasach, pozwalających na szybki dojazd do Warszawy i Krakowa.