wtorek, Listopad 12, 2019
Uncategorized

W szpilkach na budowie – profesjonalny odbiór mieszkań i domów w Krakowie

Kiedy zbliża się odbiór Twojego domu lub mieszkania w stanie deweloperskim należy odpowiednio się przygotować. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja nieruchomości nie ma wad ukrytych zaproś do współpracy specjalistów odbiorów technicznych. Jedną z takich firm jest W szpilkach na budowie, marka należąca do Karoliny Malickiej, która jest inspektorem budowlanym, z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży budowlanej.

W szpilkach na budowie specjalizują się w wykrywaniu wad ukrytych niewidocznych gołym okiem. Zdarzają się one w większości nowych lokali oraz są nagminne w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego. Krakowska firma ma dokładną wiedzę na temat stanu technicznego nieruchomości i korzystając z jej pomocy unikniesz kłopotów związanych z ukrytymi zawilgoceniami, wyciekami, z pozoru niewielkimi pęknięciami muru, wilgocią w komórce lokatorskiej, nieprawidłowo osadzonymi i powodującymi ogromne straty ciepła oknami czy innymi usterkami, których nie widać gołym okiem. Specjalistyczny sprzęt: mierniki i sondy oraz kamera do lokalizacji nieszczelności okien, balkonów i wycieków z instalacji pozwalają szybko zdiagnozować usterki. Firma sprawdza również elementy ogólnobudowlane jak tynki i posadzki oraz wszelkie instalacje. Partnerem technicznym marki W szpilkach na budowie Pani Karoliny Malickiej jest firma pomiarowa kejor.pl 

W szpilkach na budowie przeprowadzając audyt, udzielą również porad dla uniknięcia kosztów. W tym celu firma dokonuje weryfikacji wymiarów mieszkania, ocena estetyczna np. trudno usuwalne ubicia drzwi, barierek, ram, czy sprawdzenia miejsca postojowego. Podczas odbioru usterki naprawia na swój koszt deweloper.

W szpilkach na budowie sporządzają również opinie techniczne do potencjalnych reklamacji w okresie rękojmi, chodzi tu o pomoc w reklamacjach do dewelopera.

Jak sprawnie przebiega profesjonalny odbiór domu lub mieszkania korzystając z usług i doświadczenia Pani Karoliny Malickiej tworzącej markę W szpilkach na budowie przekonaj się oglądając film z odbioru mieszkania inwestycyjnego w Krakowie

Zadzwoń i umów się na termin sprawdzenia nieruchomości
730 33 73 75

http://bit.ly/WszpilkachNaBudowie

http://bit.ly/rezerwuj_termin_usługi

Wyjątkowy bonus: Na hasło “mieszkajzpomysłem” klient dostaje 50 zł rabatu , przy min. Kwocie zamówienie na 500zł, ceny zależą od metrażu i lokalizacji.