sobota, 22 stycznia, 2022
Dni otwarte - archiwum

Lipcowy Dzień Otwarty w warszawskich inwestycjach Ronson Development

13 lipca w sobotę w Warszawie odbędzie się Dzień Otwarty w inwestycjach Ronson Development. Odwiedź strefy klienta: Osiedla Ursus Centralny, Tulip Wilanów,  otwarte od godziny 10.00 i skorzystaj z wyjątkowych okazji i promocji na wybrane mieszkania.


Z tej okazji Ursus Centralny myślą o przyszłych mieszkańcach przygotował wyjątkową ofertę 2 pokoje już od 292 tys. zł. Przyjdź i zobacz makietę osiedla.

Osiedle Ursus Centralny to jeden z największych projektów mieszkaniowych Ronson Development. Atutem inwestycji  jest jej infrastruktura. Na osiedlu powstanie szkoła, restauracje, a także bulwar z fontannami, placami zabaw i strefa fitness.

 

Tulip Wilanów najnowsza inwestycja w porfolio dewelopera. Metraże od 45m2 z prywatnym ogrodem i antresolą. Podczas Dni Otwartych można zobaczyć to kameralne osiedle nadwiślańskich Zawad i najlepsza lokalizacja tuż przy placu Vogla. Antresole, które znajdują się w 54 największych mieszkaniach stworzyły wyjątkową, aż 5 metrów wysokości w salonach. tych mieszkań. Na samym parterze mieszkańcy posiadają własne ogródki, ale w samym projekcie osiedla przewidziano także prywatny ogród osiedlowy dla wszystkich mieszkańców.

Tulip Wilanów położona jest w najbardziej naturalnej części dzielnicy, która przyciąga miłośników spacerów i jazdy na rowerze.

 

strona inwestycji